İngilizce Konuşma Kursu

Dilediğin Kadar Katıl, Dilediğin Kadar Öde
ingilizce konuşma kursları

Şişli Mecidiyeköy İngilizce Konuşma Kursları

British Town İngilizce Dil Okulu
4325

İngilizce Konuşma Kursları

Konuşmadan Konuşamazsın! Sadece konuşma odaklı İngilizce kursları ile "Anlıyorum ama konuşamıyorum" tarih oluyor. Farklı seviyelerde gruplandırılımış, ister var olan İngilizcenizi unutmamak, isterse İngilizcenizi geliştirmek için faydalanabileceğiniz, çok para harcamadan maksimum verim elde edebileceğiniz en iyi İngilizce kursu. Ana fikir, dilediğiniz kadar gelin, geldiğiniz kadar ödeyin

İngilizce konuşma kursları, temel seviyelerden en üst düzey seviyelere kadar farklı seviyeler için gruplandırılmıştır. Program içerikleri, güncel ve ilginç konuşma konuları üzerine programlanmıştır. İngilizce konuşma kursları ingilizce konuşma klüpleri değildir. Programa ister haftalık ister aylık bazlarda katılım gösterebilirsiniz.

İngilizce konuşma kursları maksimum 12 kişilik sınıflarda ana dili ingilizce olan minimum CELTA/DELTA sertifikasına sahip yabancı eğitmenler ile yapılmaktadır. İngilizce konuşma kurslarına katılan eğitmenlerin aksanı kesinlikle temiz ve pürüzsüzdür.

İngilizce Konuşma Kursları eğitimleri British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunda, hafta içi akşam ve hafta sonu gündüz saat dilimlerinde ikişer ders olarak planlanmaktadır. İngilizce konuşma kursları ücretleri katılım göstereceğiniz ders sayısına göre belirlenmektedir. Bu sayede iş, okul, sınav, tatil gibi dönemlerde katılmadığınız veya katılım göstermediğiniz dersler için ücretlendirilmemiş olursunuz.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunun sunduğu İngilizce Konuşma Kursları ingilizcenizi geliştirmek için ve/veya var olan ingilizcenizi korumak için en ekonomik ve en iyi ingilizce kursudur..


Biz Sizi Arayalım!


Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!