İngilizce Kursu Kampanyalar

İndirimler, Fırsatlar ve Kampanyalar

İngilizce Kursu Erken Kayıt Kampayası

ingilizce kursu 2019 kampanyasi
31 Ağustos 2019 tarihine kadar tüm seviyelerde İngilizce kursuna kayıt olan herkese 3 Kur alımlarda 2 Kur öde fırsatı. Kampanya kısıtlı kontenjanlar ile sınırlıdır. İngilizce kursu erken kayıt fırsatında tüm seviyelerde ve tüm eğitimlerde 3 kur al 2 kur öde fırsatı ve %60'a varan indirimler bulunmaktadır.

Hemen Bilgi Al!

Çocuklar için İngilizce Kursları 21 Eylül'de Başlıyor!

çocuklar için ingilizce kursu erken kayıt fırsatı
2019 - 2020 Eğitim yılı çocuklar için İngilizce kursları 21 Eylül 2019 tarihinde başlıyor. Kolej seviyesinde İngilizce eğitimi için erken kayıt fırsatı 31 Ağustos 2019 tairhine kadar devam ediyor. 7 - 11 yaş, 12 - 14 yaş ve 14- 17 yaş aralıkları için farklı eğitim programları hakkında detaylı bilgi için lütfen eğitim danışmanlarımız la iletişime geçiniz.

Hemen Bilgi Al!

Yılın İlk İngilizce Kampanyası!

ingilizce kursu 2019 kampanyasi
31 Ocak 2019 tarihine kadar tüm İngilizce kurslarına yeni kayıtlarda 2018 fiyatları geçerli olacaktır. Sınırlı kontenjanlar ile sunulan İngilizce kursu fırsatında 2018 fiyatlarından faydalanabilmek için minimum 2 kur eğitim alınması gerekmektedir. Yılın ilk İngilizce kampanyasını kaçırmayın!

Hemen Bilgi Al!

Çocuklar için İngilizce Kursları 09 Şubat'da Başlıyor!

kış okulu 09 şubatta başlıyor
2019 yılında çocuklar için İngilizce kursu eğitimi veren kış okulu 09/10 Şubat 2019 tarihinde başlıyor. Yeni dönem eğitimlerde çocuklara özel eğitim müfredatı, okul sınavları için ek özel dersler, her hafta farklı aktivite sınıfları tamamen ücretsiz. Programlar hakkında detaylı bilgiler için bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Hemen Bilgi Al!

İngilizce Kursu Ekim Kampanyası; 3 Al 2 Öde!

ingilizce-kursu-ekim-kampanyasi
Ekim ayı boyunca tüm İngilizce kurslarında 3 al 2 öde kampanyası mevcuttur. Sınırlı kontenjanlar ile sunulan İngilizce kursu fırsatı 31/10/2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kontenjanlar dolduğunda kampanya sonlandırılacaktır.

Hemen Bilgi Al!

Çocuklar için İngilizce Kursları 06 Ekim'de Başlıyor!

çocuklar için ingilizce kursu 6 ekimde başlıyor
Çocuklar için ingilizce kurslarında son kontenjanlar doluyor. Eğitimler 06 Ekim 2018'de başlayacak.

Hemen Bilgi Al!

Eylül'de İngilizce Kursu Fırsatı: 3 Al 2 Öde!

ingilizce-kursu-eylul-kampanyasi
Eylül ayı boyunca tüm İngilizce kurslarında 3 al 2 öde kampanyası mevcuttur. Sınırlı kontenjanlar ile sunulan İngilizce kursu fırsatı 30/09/2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kontenjanlar dolduğunda kampanya sonlandırılacaktır.

Hemen Bilgi Al!

Erken Kayıt Fırsatı Devam Ediyor!

çocuklar için ingilizce kursu 6 ekimde başlıyor
Çocuklar için ingilizce kurslarında Erken Kayıt Fırsatı 15 Eylül'e kadar devam ediyor.

Hemen Bilgi Al!

Ortaokul ve Lise Öğrencileri için Erken Kayıt Devam Ediyor

ortaokul ve lise ingilizce kursları 6 ekimde başlıyor
Eylül ayı boyunca Ortaokul ve Lise İngilizce kurslarında 3 al 2 öde kampanyası mevcuttur. Sınırlı kontenjanlar ile sunulan İngilizce kursu fırsatı 30/09/2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kontenjanlar dolduğunda kampanya sonlandırılacaktır.

Hemen Bilgi Al!

İngilizce Kursu Ağustos Kampanyası - Kampanya Kaçtı

ingilizce kursu ağustos kampanyası
Ağustos ayı boyunca tüm İngilizce kurslarında %30 indirim kampanyası mevcuttur. Sınırlı kontenjanlar ile sunulan İngilizce kursu fırsatı 31/08/2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kontenjanlar dolduğunda kampanya sonlandırılacaktır.

Hemen Bilgi Al!

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!