iş İngilizcesi Kursu Şişli Mecidiyeköy

Business English Şişli Mecidiyeköy
iş ingilizcesi kursu

Şişli Mecidiyeköy İş İngilizcesi Kursları

British Town İngilizce Dil Okulu
1549

İş İngilizcesi Kursları

British Town Şişli Meicidiyeköy ingilizce kursu tarafından sunulan iş ingilizcesi kursları, iş hayatındaki ihtiyaçlara göre planlanmış, uluslararası iş yaşamında ve çok uluslu şirketlerde çalışanlar için iletişim kurma becerileri, iş hayatının ihtiyaçları, telefonda İngilizce iletişim, sunum teknikleri gibi konular baz alınarak planlanmıştır. Business English (iş ingilizcesi) programlarında genel ingilizce kurslarındaki gibi ingilizce eğitimi yerine iş hayatı ingilizcesi verilir.

İş hayatının olmazsa olmazı olaniş ingilizcesi, iş hayatının gereksinimlerini, iş hayatında kullanılan kelime ve yapıları, resmi yazışmaları, teklif alma - teklif verme, ingilizce sunum yapabilme becerilerini, sunumda gelen soruları yönetme, toplantı katılımı, toplantı yönetme gibi konuları kapsar. İş ingilizcesi kursları, genel ingilizce kurslarındaki gibi ingilizce eğitimini kapsamaz.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursu tarafından sunulan iş ingilizcesi kurslarına katılabilmek için minimum B1 seviyesinde ingilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

İş ingilizcesi kursları, genel yapı olarak modüler bir eğitim olduğu için kurslara istediğiniz zaman katılabilirsiniz.

İş ingilizcesi kursları ile ilgili daha detaylı bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan edinebilirsiniz.


Biz Sizi Arayalım!


Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!