Kurumsal İngilizce

Tüm Türkiye'de 1000'den Fazla Kurum
kurumsal ingilizce kursları

Kurumsal İngilizce Eğitimleri

British Town İngilizce Dil Okulu
1485

Kurumsal İngilizce Kursları

British Town İngilizce Dil Okulları Türkiye çapında 40 dan fazla şube ile, 1000'den fazla Kurumsal İngilizce eğitimlerinde şirketlere ve kurumlara çözüm ortağı olmaktadır.

Kurumsal İngilizce programları, kurum ve şirketler için özel olarak hazırlanan programlardır. Kurumsal İngilizce eğitimlerinde ingilizce kursu planlaması kurumun ihtiyacına yönelik müfredat oluşturulması ile başlar. İhtiyaç analizine göre oluşturulacak ingilizce kursu ile birlikte katılımcıların ingilizce seviyeleri tespit edilir. Kurumsal ingilizce eğitimlerinde İngilizce seviyeleri kurumun talebine göre yazılı ve sözlü sınav ile kurumda veya online sınav ile internet üzerinden yapılabilir.

Kurumsal ingilizce derslerinde, katılımcıların seviyeleri ile birlikte ihtiyaç analizine uygun program süresi, haftalık ders saati, hangi günler eğitim verileceği kurum ile birlikte planlanır. Kurumsal ingilizce kurslarını dilerseniz kurumunuzda, dilerseniz de British Town İngilizce dil okullarının şubelerinde alabilirsiniz.

Kurumsal İngilizce Kursunda, ingilizce eğitmenleri melseği ingilizce öğretmek olan Türk eğitmenler ve ana dili ingilizce olan eğitmenlik mezunu minimum CELTA/DELTA sertifikası olan yabancı eğitmenlerden oluşur. Her bir kurum için 1 ana 1 yedek eğitmen tahsis edilir.

Kurumsal ingilizce kursları devam ederken her ay düzenli olarak gelişim raporu (progres report) hazırlanarak kurumun insan kaynakları yöneticilerine iletiri. Aylık gelişim raporlarında, katılımcıların ilerleme durumları, yapılan sınav ve değerlendirmelerin sonuçları, devam etme oranları gibi raporlar mevcuttur.

Kurumsal ingilizce kursları sonucunda her katılımcıya en son seviyesine ait ingilizce sertifikası hazırlanır. British Town İngilizce Dil Okulları, kurumlara ingilizce eğitim veren dil okulları arasında en iyi ingilizce dil okuludur


Biz Sizi Arayalım!


Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!