İngilizce Özel Ders

Kişiye Özel İngilizce Dersleri
ingilizce özel ders

Şişli Mecidiyeköy İngilizce Özel Ders

British Town İngilizce Dil Okulu
896

İngilizce Özel Ders

Kişiye özel hazırlanan özel ingilizce dersleri kısa zamanda daha fazla verim almak isteyenler veya özel ihtiyaçlara yönelik eğitim arayanlar için idealdir. Birebir eğitimde hedefiniz için eksikleriniz tespit edilerek eğitim planlaması yapılır. Özel ingilizce dersleri kişiye özel olduğu için tamamen size özel, esnek saat dilimlerinde uygulanır.

İngilizce özel ders programları, temel seviyelerden en üst düzey seviyelere kadar farklı seviyeler için uygulanabilir. Alınacak eğitime ve seviyeye göre farklı gruplarda eğitmenler bulunmaktadır. Özellikle temel seviyelerde alınacak ingilizce özel dersler için Türk eğitmenler daha hızlı ilerlemenizi sağlayabilir. Fakat ingilizce seviyeniz yükseldikçe anadili ingilizce olan ve hedefleriniz doğrultusunda eğitim verebilen yabancı eğitmenler daha faydalı olacaktır.

Özel ingilizce dersleri, sadece genel ingilizceyi kapsamaz. Hedefleriniz doğrultusunda, IELTS, TOEFL, YDS, Pearson gibi, sınavlara yönelik sınavlara hazırlık dersleri, sadece akademik veya sadece iş ingilizcesi gibi spesifik alanlara odaklanmış ingilizce dersleri, ya da özel (bankacılık ingilizcesi gibi) bir alanda olabilir.

Özel ingilizce dersleri tamamen katılımcının uygun saatlerine göre planlanır. Bu esnek program sayesinde katılım kolaylaşır. Özellikle zaman problemi olanlar için ingilizce özel ders programları esnek planlama ve kısa zamanda verim almak isteyenler için idealdir.

İngilizce özel ders eğitimleri British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunda, hafta içi gündüz ve/veya akşam ve hafta sonu gündüz ve akşam saat dilimlerinde planlanabilir. İngilizce özel ders ücretleri katılım göstereceğiniz ders sayısına göre belirlenmektedir. Bu sayede iş, okul, sınav, tatil gibi dönemlerde katılım gösteremediğiniz dersler için ücretlendirilmemiş olursunuz.


Biz Sizi Arayalım!


Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!