TOEFL Kursu

Sınava Hazırlık Kursu
toefl kursları

Şişli Mecidiyeköy TOEFL Kursları

British Town İngilizce Dil Okulu
1240

TOEFL Kursları

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunda verilen TOEFL kursları İngilizce eğitimlerinin dışında sadece TOEFL Sınavına Hazırlık amacını taşıyan eğitim kurs programıdır.

TOEFL Kursları, TOEFL sınavının yapısına uygun olarak okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında katılımcıların hedefledikleri puana ulaşmasını hedeflemektedir.

TOEFL kursuna katılacak adaylara öncelikli olarak gerçeğe uygun ve sürekli güncelenen TOEFL deneme sınavı yapılmaktadır. Gerçek TOEFL scalasında yapılan puanlama ile adayların eğitim öncesi durumu ve her bir yetkinlikteki ( okuma, yazma, dinleme ve konuşma) puanları tespit edilir.

TOEFL deneme sınavı sonucunda adayların TOEFL kursunda gidermesi gereken eksikliklere göre eğitim planlaması yapılır. Ücretsiz olarak sunulan TOEFL Coach gözetiminde, TOEFL kursu süresinde adayların hedefledikleri puana ulaşabilmesi için özel çalışma planlaması sunulur ve adaylara bu çalışma programına uyması tavsiye edilir.

TOEFL kursu eğitimleri British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunda, hafta içi akşam ve hafta sonu gündüz saat dilimlerinde planlanmaktadır. TOEFL kursuna katılan adayların, ayrıca kendi programlarına uygun gün ve saatlerde ek ders olarak özel etüt dersleri hakları mevcuttur. Bu özel dersler ile adayların TOEFL yetkinliklerinde eksik olan bölümleri gelişitirmeleri planlanmaktadır.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunun sunduğu TOEFL kurslarında hedefe yönelik en iyi TOEFL kursu sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı TOEFL kursuna katılan öğrencilerimizin ilk TOEFL sınavı denemelerindeki hedef / başarı oranı %89'dur.


Biz Sizi Arayalım!


Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!