Çocuklar İçin İngilizce Kursu

İlkokul Öğrencilerine Özel İngilizce Kursu
çocuklar için ingilizce kursları

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Şişli Mecidiyeköy

British Town İngilizce Dil Okulu
1824

Çocuklar İçin İngilizce Kursları

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursu tarafından hazırlanan çocuklar için ingilizce kursları 7 - 12 yaş grubu arasındaki öğrenciler için tasarlanan özel bir programdır. 6 yaş grubundaki ilkokul birinci sınıf öğrencileri ise 2. dönemden itibaren ingilizce kurslarına katılabilirler.

Çocuklar için ingilizce kurslarında maksimum 12 kişilik sınıflarda kolej ingilizcesi eğitimi verilir. Çocuklar için ingilizce kursunda sınıflar öncelikli olarak yaş gruplarına göre ve ingilizce seviyelerine göre planlanır. Aynı yaş grubundaki ve aynı seviyedeki öğrenciler maksimum 12 kişilik gruplar halinde ferah ve geniş sınıflarda eğitim alırlar.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce kursunda verilen çocuklar için ingilizce kursları özellikle bu yaş grubundaki öğrencilerin ingilizce alt yapısını oluştururken İngilizce'yi sevdirmeyi amaçlamaktadır.

Çocuklar için İngilizce kursunda ingilizce kursları haftasonu ve hafta içi okul saatlerinden sonra verilmektedir. Çocuklar için verilen ingilizce kurs müfredatının dışında, haftanın belirli günleri sadece aynı seviyedeki ve aynı yaş grubundaki öğrenciler için konuşma, dinleme, yazma gibi oyunlu aktivite programları tamamen ücretsiz verilmektedir. Böylece sadece ingilizce kursu olmanın dışında çocukların ingilizce öğrenmekten keyif alması sağlanmaktadır.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunun sunduğu çocuklar için ingilizce kurslarında bu yıl eğitime devam edip gelecek yıl bir üst seviyeden ingilizce kursuna devam edecek öğrenci oranı %98'dir.

Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seviyeleri

İlköğretim öğrencileri için İngilizce kursları, Starters, Movers, Flyers ve Flyers + seviyeleri olarak gruplandırılmaktadır.

Flyers seviyesini bitiren öğrencilerden yeterli düzeye gelenler Teens gruplarının A1 veya A2 seviye eğitimlerine devam etmektedirler.

Çocuklar için İngilizce kursları, ilköğretim öğrencilerine özel olarak düzenlenmekte, farklı yaş grubu öğrencileri ile birleştirilmemektedir.

Çocuklar için ingilizce kurslarına kayıt olan tüm öğrencilerimize ayrıca, ilkokuldaki ingilizce sınav dönemlerinden önce okul sınavlarına hazırlık etütü verilerek, okul eğitimlerindeki eksik olan bölümler üzerinde eğitmenler ile birlikte çalışma fırsatı verilmektedir. Sınav dönemlerinde ek olarak verilen etütlerin tamamı ücretsizdir ve randevu sistemi ile planlanmaktadır.

Çocuklar için İngilizce kursları hem yaz döneminde, hemde kış döneminde devam etmektedir. Kış Dönemi kursları, okulların açılması ile başlamakta ve kapanması ile son bulmaktadır.


Biz Sizi Arayalım!


Çocuklar için İngilizce Kursları Eğitim Süreleri ve Günleri

Çocuklar için İngilizce kursu eğitimleri haftasonu farklı saat dilimlerine planlanmıştır. Çocuklar için İngilizce kursları hem İngilizce seviyesine ve hem de yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Bu sayede çocuklar için planlanan İngilizce kurslarında aynı seviye ve yaştaki çocuklar eğitim görmektedir.


2018 - 2019 Çocuklar İçin İngilizce Kursları

Eğitim Günleri Eğitim Saatleri Seviye 1. Dönem 2. Dönem
Cumartesi veya Pazar 09:30 - 12:30 Startes/Movers/Flyers 06/10/2018
20/01/2019
09/02/2019
09/06/2019
12:30 - 15:30 Startes/Movers/Flyers/+
15:30 - 18:30 Startes/Movers/Flyers/+

Çocuklara İngilizce - Sıkça Sorulan Sorular

İlkokul ve Ortaokul 7 - 12 yaş grubu öğrencileri için hazırlanan tüm İngilizce sınıflarında eğitimler maksimum 12 kişilik sınıflarda yapılır. Çocuklar için ingilizce kurslarında, tüm sınıflar öncelikli olarak yaş ve seviyeye göre ayrılır.
Çocuklar için İngilizce Kursları okulların açılması ile başlayıp okulların kapanması ile birlikte sona eriyor. Bu tarihler haricinde çocuklar için İngilizce kursları yaz tatili döneminde hafta içi gündüz olarak devam ediyor.
Eğitime istediğiniz dönem başlayabilirsiniz. Öğrencilerimizin seviyeleri ve sınıfları farklı olduğu için her seviye için ayrı sınıfımız bulunmaktadır.
İngilizce zamana dayalı ve uzun soluklu bir eğitimdir. Genel olarak İngilizce eğitim sistemi yaş gruplarına göre farklılık göstermektedir. 1 eğitim yılı boyunca alınan İngilizce eğitim, yaş ve yaşlara göre programlanan eğitim sisteminden dolayı yeterli olmayacaktır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!