YDS Kursu Şişli Mecidiyeköy

Hedeflediğiniz Puana Göre YDS Sınıfı
yds sınava hazırlık kursları

Şişli Mecidiyeköy YDS Kursları

British Town İngilizce Dil Okulu
1485

YDS Kursları

Sadece YDS Sınavına özel skor odaklı, British Town Şişli'ye özel YDS kursu müfredatı, eğitim süresince kişiye özel YDS koçluğu gerçeğe en uygun sürekli güncellenenen YDS Deneme sınavları ile YDS hedefinize ulaşabilirsiniz. YDS Kursunu size özel esnek saatlerde veya grup dersleri şeklinde alabilirsiniz.

YDS Kursları, YDS sınavının yapısına uygun olarak hedeflenen puana uygun olarak yapılmaktadır.

YDS kursuna katılacak adaylara öncelikli olarak gerçeğe uygun ve sürekli güncelenen YDS deneme sınavı yapılmaktadır. Gerçek YDS scalasında yapılan puanlama ile adayların eğitim öncesi durumu ve her bir yetkinlikteki puanları tespit edilir.

YDS deneme sınavı sonucunda adayların YDS kursunda gidermesi gereken eksikliklere göre eğitim planlaması yapılır. Ücretsiz olarak sunulan YDS Coach gözetiminde, YDS kursu süresinde adayların hedefledikleri puana ulaşabilmesi için özel çalışma planlaması sunulur ve adaylara bu çalışma programına uyması tavsiye edilir.

YDS kursu eğitimleri British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunda, hafta içi akşam ve hafta sonu gündüz saat dilimlerinde planlanmaktadır. YDS kursuna katılan adayların, ayrıca kendi programlarına uygun gün ve saatlerde ek ders olarak özel etüt dersleri hakları mevcuttur. Bu özel dersler ile adayların YDS yetkinliklerinde eksik olan bölümleri gelişitirmeleri planlanmaktadır.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunun sunduğu YDS kurslarında hedefe yönelik en iyi YDS kursu sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı YDS kursuna katılan öğrencilerimizin ilk YDS sınavı denemelerindeki hedef / başarı oranı %81'dir.


Biz Sizi Arayalım!


Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!