Bireysel İngilizce Kursu

En iyi İngilizce Kursu
ingilizce kursları

Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursları

British Town İngilizce Dil Okulu
3498

Bireysel İngilizce Kursları

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunda "Avrupa Dil Portfolyosu"na uygun "Konuşma Odaklı - Communicative Approach" İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Başlangıç seviyesinden ileri seviye ingilizce eğitimlere kadar her seviyede ve her yaş grubunda farklı ingilizce kursları sunulmaktadır.

İngilizce kurs eğitimine başlamadan önce ingilizce seviye tespit sınavı yapılır. Bu sınav sözlü veya yazılı olabilir. İngilizce kurs eğitimine başlamadan önce ingilizce seviyenize göre size uygun sınıf ve eğitim planlaması yapılır.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce kursunda farklı ihtiyaçlara farklı ingilizce dil eğitimleri sunulmaktadır; genel ingilizce kursları, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL, TOEIC, BULATS, gibi sınavlara hazırlık kursları, hızlandırılmış ve yoğun ingilizce kursları, üniversite hazırlık sınıfını geçmek için yapılan, hazırlık atlama sınavı - proficiency kursları, 8 - 12 yaş ilkokul öğrencileri için ingilizce kursları, ortaokul ve lise öğrencileri için kendi yaş grubu ve seviyelerde ingilizce kursları, iş ingilizcesi - business english kursları, sadece konuşma odaklı ingilizce konuşma kursları ve ingilizce konuşma klüpleri, daha kısa zamanda maksimum almak isteyenler veya grup yerine bireysel ingilizce kursu almak isteyenler için ingilizce özel ders ve ingilizce öğrenmek için yurtdışına gitmek isteyenler için yurtdışı dil eğitimi.

British Town Şişli Mecidiyeköy ingilizce kursunda, tüm sınıf eğitimleri 8 - 12 kişilik sınıflarda geniş ve ferah bir ortamda verilmektedir. İngilizce kursları, hafta içi akşam ve gündüz, haftasonu ise tüm gün devam etmektedir. Size uygun saat dilimine göre tercih yapabilirsiniz. Ya da vardiyalı sistemlere uygun esnek saatli ingilizce kurslarını tercih edebilirsiniz.


Biz Sizi Arayalım!


Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!